ÖZLEM ATAMAN İLE KUNDALİNİ YOGA VE MEDİTASYON DERSLERİ

ÖZLEM ATAMAN İLE KUNDALİNİ YOGA VE MEDİTASYON DERSLERİ / 2 Gün

Kundalini Yoga (1)

Kendinize doğru bir yolculuğa var mısınız?
Kundalini enerjisi ile tanışma, içindeki gücü hissetme ve öze dönme üzerine 2 farklı Kundalini Yoga ve Meditasyon dersi için SensingBodyAcademy Antalya’da stüdyomuzda buluşuyoruz.

1. GÜN / 19:30 – 21:00

“İçsel enerjimizi yükseltmek için özel bir ders ve Zeka – Farkındalık Meditasyonu”

2. GÜN / 13:30 – 15:00

“Kalp Çakrası ve Yeşil enerji dersi – Bolluk bereket meditasyonu”

“Kundalini yoga bir insana refah ve kalıcı gücün yanı sıra, kimsenin elinden alamayacağı sonsuz bir güç verir.” Yogi Bhajan

13-14 Mart 2020

Etkinlik metninde belirtilmiştir

SensingBodyAcademy, ANTALYA

0537 741 85 82

PROGRAM EĞİTMENİ

Özlem Ataman

“Kundalini Yoga”

SensingBodyAcademy Partner Eğitmen

özlem-profil

Bu harika yolculuğa başlamadan önce Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesini bitirdim. Sonra London Guildhall University’de Pazarlama Yönetimi masterı yaptım. Uzun yıllar yabancı firmalarda yönetici olarak çalıştım. Beni etkileyen Nepal, Butan, Tibet ve Hindistan gibi birçok ülkeye seyahat ettim. Yıllarca folklor oynadım, Tezhip kursuna gittim, Latin dansları yaptım. Ancak hep bir şeyler eksikti ve sonunda anladım ki bende olmayan iç huzuruydu. Onu da Kundalini Yoga’da buldum. Bu huzura ulaşabildiğim için ve başkalarının da ulaşmasını sağlayabildiğim için çok mutluyum.

Gurmukh Kaur Khalsa’nın öğrencisi olarak Rishikesh – Hindistan’da eğitmenlik diplomamı aldım. Türkiye’deki Kundalini Research Institute (KRI) onaylı bir kaç eğitmenden biriyim. Eğitimim ömür boyu sürecek ve ben her öğrendiğimi paylaşmak için sabırsızlıkla bekleyeceğim.

KİMLER KATILABİLİR?

Hayatını değiştirmek, şifalanmak ve geleceğinin sorumluluğunu alıp mutluluğu içselleştirmek isteyen herkes katılabilir

EĞİTMEN NOTU

“Hangi yaşta, kiloda olduğunuz ve kaç yıldır yoga deneyiminizin olduğunun bir önemi yoktur. Hiç yoga yapmadıysanız bile bu harika bir başlangıç olabilir”

PROGRAM BEDELİ

1. Gün: 120 TL.

2. Gün: 120 TL.