Notice: Undefined property: stdClass::$items in /home/u9039878/public_html/wp-content/plugins/timetable/shortcode-timetable.php on line 1329
Sensing Body Academy – Think Your Body Move Your Mind

SERTİFİKA PROGRAMLARI VE WORKSHOP TAKVİMİ

WS_MINDFULMOVEMENT4YOU-430x430

Her eylem bir harekettir! Uyandığımız andan itibaren içinde bulunduğumuz her eylem, diş fırçalamak, yemek yapmak, evi temizlemek, yürümek, ağacın dalına uzanmak, araç kullanmak, bunların hepsi bir hareket içerir.

Duygular, hareket içerir. Sevinç, korku, heyecan, üzüntü ve stres birer hareket içerir. Bilinçli Hareket Atölyelerinde eklemlerin yerleşimi, açıklığı kadar duygu durumumuzla ilişkisi, yeryüzü ile nasıl bağ kurduğumuz ve ilişkilerimizdeki duruşumuzu nasıl yansıttığı hakkında da bilginizi ve bakış açınızı zenginleştireceksiniz!

WS_Practice-4You

Fiziksel pratiğinizi derinleştirmek, bedenin zekasını geliştirmek için tasarlanmış çalışmamızda her haftanın fiziksel teması farklı

Beden anatomisi ve fonksiyonel anatomi bilgileri ile donatılmış, her öğrencinin fiziksel gelişimine özel bir zaman ayırarak gerçekleştirilecek olan bu 4’lü atölye paketinin tamamında Hareket Anatomisi ve Yoga Anatomisi Uzmanı Neval Aras ile çalışacaksınız

Maksimum 15 kişinin kabul edileceği pratikler Kasım ayının her Pazartesi günü saat 19:30-22:00 saatleri arasında yapılacaktır

KASIM AYI TEMALARI

4 KASIM

ÖNE KATLANMALAR

11 KASIM

TWIST

18 KASIM

KALÇA AÇICILAR

25 KASIM

ARKAYA EĞİLMELER

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi
07:00
Flow Fit - I
Ayşe Tuğçe Top
07:00 - 08:15
Flow Fit - I
Neval Aras
07:00 - 08:15
07:30
08:00
09:30
Temel Yoga - II
Ayşe Tuğçe Top
09:30 - 10:45
Temel Yoga - I
Seda Kılınç
09:30 - 10:45
Temel Yoga - II
Seher Çivitçi
09:30 - 10:45
Gentle Flow
Ayşe Tuğçe Top
09:30 - 10:45
Temel Yoga - II
Seher Çivitçi
09:30 - 10:45
10:00
Temel Yoga - II
Hüsniye Kozak
10:00 - 11:15
10:30
11:00
12:00
Çocuk Yogası
Özden Yalman
12:00 - 12:45
12:30
Temel Yoga - I
İsmail Göktürk
12:30 - 13:45
Gentle Flow
Seher Çivitçi
12:30 - 13:45
13:00
13:30
17:30
Çocuk Yogası
Seher Çivitçi
17:30 - 18:15
18:00
Hamile Yogası
Leyla Bulut
18:15 - 19:15
Hamile Yogası
Leyla Bulut
18:15 - 19:15
18:30
19:00
TAI CHI
Ayşe Tuğçe Top
19:20 - 20:45

Flow Fit - I
Leyla Bulut
19:30 - 20:45
19:30
Temel Yoga - I
Özden Yalman
19:30 - 20:45
Flow Fit - I
Leyla Bulut
19:30 - 20:45

TAI CHI
Ayşe Tuğçe Top
19:30 - 20:45
Temel Yoga - I
Özgür Aldemir
19:30 - 20:45

Power Yoga
Neval Aras
19:30 - 21:30
Flow Fit - II
Ayşe Tuğçe Top
19:30 - 20:45
20:00
20:30
21:00

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi
09:30
Temel Yoga - I
Seda Kılınç
09:30 - 10:45
Gentle Flow
Ayşe Tuğçe Top
09:30 - 10:45
10:00
10:30
12:30
Temel Yoga - I
İsmail Göktürk
12:30 - 13:45
Gentle Flow
Seher Çivitçi
12:30 - 13:45
13:00
13:30
19:30
Temel Yoga - I
Özden Yalman
19:30 - 20:45
Temel Yoga - I
Özgür Aldemir
19:30 - 20:45
20:00
20:30

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi
12:00
Çocuk Yogası
Özden Yalman
12:00 - 12:45
12:30
17:30
Çocuk Yogası
Seher Çivitçi
17:30 - 18:15
18:00

Perşembe

Cumartesi

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi
18:00
Hamile Yogası
Leyla Bulut
18:15 - 19:15
Hamile Yogası
Leyla Bulut
18:15 - 19:15
18:30
19:00

Salı

Cuma

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi
19:30
Power Yoga
Neval Aras
19:30 - 21:30
Flow Fit - II
Ayşe Tuğçe Top
19:30 - 20:45
20:00
20:30
21:00

Çarşamba

Cuma

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi
07:00
Flow Fit - I
Ayşe Tuğçe Top
07:00 - 08:15
Flow Fit - I
Neval Aras
07:00 - 08:15
07:30
08:00
19:30
Flow Fit - I
Leyla Bulut
19:30 - 20:45
Flow Fit - I
Leyla Bulut
19:30 - 20:45
Flow Fit - II
Ayşe Tuğçe Top
19:30 - 20:45
20:00
20:30

Salı

Perşembe

Cuma

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi
07:00
Flow Fit - I
Ayşe Tuğçe Top
07:00 - 08:15
Flow Fit - I
Neval Aras
07:00 - 08:15
07:30
08:00
09:30
Temel Yoga - II
Ayşe Tuğçe Top
09:30 - 10:45
Temel Yoga - II
Seher Çivitçi
09:30 - 10:45
Gentle Flow
Ayşe Tuğçe Top
09:30 - 10:45
Temel Yoga - II
Seher Çivitçi
09:30 - 10:45
10:00
Temel Yoga - II
Hüsniye Kozak
10:00 - 11:15
10:30
11:00
12:30
Gentle Flow
Seher Çivitçi
12:30 - 13:45
13:00
13:30
19:30
Flow Fit - I
Leyla Bulut
19:30 - 20:45
Flow Fit - I
Leyla Bulut
19:30 - 20:45
20:00
20:30

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi
19:00
TAI CHI
Ayşe Tuğçe Top
19:20 - 20:45
19:30
TAI CHI
Ayşe Tuğçe Top
19:30 - 20:45
20:00
20:30

Salı

  • TAI CHI Ayşe Tuğçe Top
    19:30 - 20:45

Perşembe

  • TAI CHI Ayşe Tuğçe Top
    19:20 - 20:45
No events available!